Firmast     Teenused     Tuuning     Projektid     "POOD"     Kontakt     HINNAPÄRING  

» Firmast

Meie missiooniks on pakkuda kliendile parimat teenust, professionaalseid nõuandeid ja rahulolu õigest hooldusest.

Autopeatus OÜ-st on teil võimalik saada otseseid juhiseid oma sõiduvahendi paremaks hooldamiseks, kaunimaks muutmiseks ning ka infot muude võimaluste kohta. Iga meie poolt teostatud tööga kaasneb garantii, pakkudes oma klientidele kindlustunnet ning usaldusväärsust.

Kui sul on auto ja sinu jaoks on oluline korras sõiduvahend, siis just sinu jaoks on loodud uus autohooldustöökoda Autopeatus. Meie hoolitseme sinu auto hoolduse ja remondi eest, vajadusel tuunime masina just sinu unistustele vastavaks ja seda nii väljast kui seestpoolt. Tulevikus plaanimegi osa oma ettevõttest suunata sportmasinate ehitusele.

Autopeatus OÜ  lühitutvustus

Autopeatus OÜ alustas oma tegevust 2010.aasta aprillis.  Asume Tallinnas aadressil Töökoja 9.

Seoses nõudluse suurenemisega väljaspool margiesindusi autode hoolduse, remondi ja odavamate varuosade järele pakume Tallinna kesklinnas kompleksteenust – arvuti abil autode diagnostikat, silla-veermiku kontrolli, remondipakkumiste koostamist ja vastavalt kliendi soovile ka korralisi hooldustöid. Idee juurdumise lähtepunktiks võib lugeda mitme firma ärilise strateegia muudatust, kus kõik tarbesõidukid suunatakse odavamasse ja usaldusväärsesse teenindusse.

Meie eesmärk on pakkuda usaldusväärset teenust inimestele ning firmadele, kes hindavad oma masina korrasolekut. Plaanime pakkuda klientidele kõige uudsemaid võimalusi oma autode kontrolliks-remondiks ning töökindluse tõstmist tänu kvaliteetsetele originaal ja B-varuosadele. Paneme suurt rõhku kvaliteetosadele millele tarnijad pakuvad 5a garantiid.


design by A-Disain